0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Girona FC
۰
۰
FC Barcelona
inprogress
۱۸:۴۵
Cadiz
۲
۰
Real Mallorca
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie A
Cremonese
-
-
Internazionale Milano
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Empoli
۲
۲
Torino FC
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey Super Lig
Giresunspor
۰
۰
Galatasaray SK
inprogress
۱۹:۳۰
Hatayspor
۲
۱
Trabzonspor
Finished
۱۶:۳۰
Antalyaspor
۰
۰
Umraniyespor
inprogress
۱۹:۳۰
Sivasspor
۱
۲
Adana Demirspor
Finished
۱۴:۰۰
Ankaragucu
۰
۲
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۶:۳۰
  England FA Cup
Fulham
۱
۱
Sunderland
inprogress
۱۸:۳۰
Southampton FC
۲
۰
Blackpool FC
inprogress
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۱
۳
Leeds United
Finished
۱۶:۰۰
Sheffield Wednesday FC
۰
۱
Fleetwood Town
inprogress
۱۸:۳۰
Ipswich Town FC
۰
۰
Burnley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Blackburn Rovers
۲
۱
Birmingham City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Luton Town
۱
۱
Grimsby Town
inprogress
۱۸:۳۰
Bristol City FC
۳
۰
West Bromwich Albion FC
inprogress
۱۸:۳۰
Walsall FC
۰
۱
Leicester City
Finished
۱۶:۰۰
  France Ligue 1
ES Troyes AC
۰
۰
RC Lens
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga
SV Werder Bremen
۲
۱
VfL Wolfsburg
inprogress
۱۸:۰۰
Hertha BSC Berlin
۰
۲
1. FC Union Berlin
inprogress
۱۸:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۱
۴
Borussia Monchengladbach
inprogress
۱۸:۰۰
SC Freiburg
۳
۱
FC Augsburg
inprogress
۱۸:۰۰
1. FSV Mainz 05
۵
۲
VfL Bochum
inprogress
۱۸:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Viktoria Plzen
۱
۲
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۱
۰
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۷:۳۰
SK Sigma Olomouc
-
-
AC Sparta Praha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bohemians 1905
۲
۰
FK Teplice
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۰
۰
Pumas UNAM
Finished
۰۶:۳۵
Puebla
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۴:۳۵
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۱
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
  Australia A-League
Macarthur FC
۲
۲
Western United
Finished
۰۹:۳۰
Wellington Phoenix FC
۲
۲
Perth Glory
Finished
۰۵:۳۰
Central Coast Mariners
۲
۲
Western Sydney Wanderers
Finished
۱۲:۱۵
  Mexico Liga de Expansion
Pumas Tabasco
۱
۱
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۲:۳۵
  Colombia Primera A
CD Jaguares de Cordoba
۲
۲
Independiente Santa Fe
Finished
۰۱:۵۰
  Australia A-League Women
Canberra United FC (W)
۰
۵
Western United FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Western Sydney Wanderers FC (W)
۱
۰
Newcastle Jets (W)
Finished
۱۰:۰۰
  South America South American Championship U20
Colombia U20
۱
۰
Argentina U20
Finished
۰۴:۰۰
Brazil U20
۲
۱
Paraguay U20
Finished
۰۴:۰۰
  World Friendly Club Matches
Danubio
۰
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۰:۴۵
Moreton Bay United
۱
۲
Gold Coast United
Finished
۱۰:۳۰
Rochedale Rovers
۲
۲
Brisbane City
Finished
۱۲:۳۰
Montevideo Wanderers
۱
۲
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۴:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۱
۱
SFC Opava
Finished
۱۳:۰۰
FC Inter Turku
۲
۱
SalPa Salo
Finished
۱۴:۳۰
FC Astoria Walldorf
۵
۱
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۵:۰۰
MSK Zilina
۲
۳
Trinec
Finished
۱۳:۳۰
KS Ruch Chorzow
۱
۱
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۳:۳۰
SV Ried
۳
۲
SK Vorwarts Steyr
Finished
۱۳:۳۰
Viitorul Targu Jiu
۳
۳
Viitorul Simian
Finished
۱۳:۳۰
IFK Goteborg
۱
۱
Halmstads BK
Finished
۱۴:۳۰
FK Apos Blansko
۳
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۳:۰۰
FK AS Trencin
۳
۰
FK Raca Bratislava
Finished
۱۳:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۳
۱
Starogard Gdanski
Finished
۱۳:۳۰
OKS Odra Opole
۱
۱
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۴:۳۰
Parnu JK Vaprus
۱
۲
Tallinna JK Legion
Finished
۱۲:۳۵
Sandecja Nowy Sacz
۰
۰
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۰۰
Middelfart
۲
۴
Kolding IF
Finished
۱۳:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۱
۱
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۳:۴۵
Moss
۵
۰
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
SKF Sered
۰
۲
Povazska Bystrica
Finished
۱۳:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۱
۲
Erzsebeti SMTK
Finished
۱۳:۳۰
Elite 3000 Helsingor
۲
۰
Vanlose
Finished
۱۴:۳۰
SC Gleisdorf
۳
۲
Usv Mettersdorf
Finished
۱۴:۳۰
SK Kladno
۵
۵
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۲:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۳
۰
Frydek Mistek
Finished
۱۲:۳۰
Bohemians 1905 B
۵
۱
FC Kolin
Finished
۱۳:۰۰
Miedz Legnica ll
۳
۱
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۴:۰۰
Pogon Siedlce
۲
۲
Legionovia Legionowo
Finished
۱۴:۳۰
Fremad Amager
۳
۰
Slagelse
Finished
۱۵:۰۰
MSK Zilina B
۳
۳
NKP Podhale
Finished
۱۵:۳۰
FC Schalke 04 II
۰
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Duren
۷
۱
Hennef 05
Finished
۱۶:۳۰
Chrobry Glogow II
۴
۹
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۶:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۳
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۳:۳۰
MFK Karvina
۱
۱
Prostejov
Finished
۱۳:۳۰
Sparta Prague B
۲
۵
AC Dukla Praha
Finished
۱۴:۳۰
Shamrock Rovers FC
۷
۱
Treaty United
Finished
۱۴:۳۰
Japs
۲
۲
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۴:۳۰
Gornik Leczna
۰
۲
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۰۰
VSK Arhus
۲
۱
Odder IGF
Finished
۱۵:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۴
۱
MFK Kosice
Finished
۱۶:۰۰
Oern-Horten
۰
۳
Sandefjord
Finished
۱۶:۳۰
Raufoss Fotball
۳
۰
Skeid Oslo
Finished
۱۶:۳۰
Tartu JK Welco
۴
۲
FC Tallinn
Finished
۱۸:۰۰
Harju Jalgpallikool
۴
۳
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۰:۴۵
Hradec Kralove B
۰
۲
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
Dinamo Minsk
۳
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۲:۳۰
Gornik Polkowice
۱
۲
Chrobry Glogow
Finished
۱۲:۳۰
Erdi VSE
۱
۰
Dabas FC
Finished
۱۳:۳۰
Uhersky
۰
۴
Matador Puchov
Finished
۱۴:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۲
۱
Nykobing FC
Finished
۱۵:۳۰
SG Wattenscheid 09
۰
۲
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۵:۳۰
TJ Start Brno
۳
۴
Znojmo
Finished
۱۵:۳۰
FK Javor Ivanjica
۱
۱
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۵:۳۰
KSZO Ostrowiec
۰
۶
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۶:۰۰
SGV Freiberg
۸
۱
Calcio Leinfelden- Echterdingen FC
Finished
۱۶:۳۰
SC Wiedenbruck
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Koln II
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
Bonner SC
۱
۲
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۶:۳۰
Energiya Khabarovsk
۰
۳
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۱:۳۰
FK Khimki
۱
۲
Veles Moscow
Finished
۱۱:۳۰
CSM Ramnicu Sarat
۰
۰
FC Buzau
inprogress
۱۲:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۰
۴
Kustosija
Finished
۱۲:۳۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۲
۱
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۲:۳۰
Motorlet Praha
۱
۲
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۳:۰۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۰
۰
FC Dinamo Bucuresti
inprogress
۱۳:۳۰
Polonia Bytom
۲
۲
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۳:۳۰
Pärnu JK
۱
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۳:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۳
۱
FK Slutsk
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Elblag
۲
۳
Sokol Ostroda
Finished
۱۳:۳۰
ACS Gloria Bistrita
۱
۴
Unirea Dej
Finished
۱۳:۳۰
Dnepr Mogilev
۰
۰
FC Vitebsk
Finished
۱۴:۰۰
SAK Klagenfurt
۱
۲
ASK Klagenfurt II
Finished
۱۴:۱۵
FC Kuressaare
۰
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۴:۳۰
Voska Sport
۳
۰
Bregalnica Stip
Finished
۱۴:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
۴
۱
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۴:۳۰
St Patrick's Athletic
۶
۰
Bray Wanderers AFC
Finished
۱۴:۳۰
SK Rapid Wien II
۰
۰
Budapest Honved II
inprogress
۱۵:۳۰
FK Buducnost Podgorica
۳
۱
FK Jezero Plav
Finished
۱۵:۳۰
Gefle IF
۲
۱
IK Brage Borlange
Finished
۱۵:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۱
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۵:۴۵
FC Minsk
۰
۲
Neman Grodno
Finished
۱۶:۰۰
FK Igman Konjic
۱
۰
FK Velez Mostar
Finished
۱۶:۰۰
Radomlje
۰
۰
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۶:۳۰
IFK Norrkoping
۰
۲
Vasteras SK FK
Finished
۱۶:۳۰
Lafnitz II
۲
۱
ASV Drassburg
Finished
۱۶:۳۰
FC Hanau 93
۳
۳
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۶:۳۰
SR Donaufeld
۲
۲
SV Schwechat
Finished
۱۶:۳۰
SV Lafnitz
۰
۰
ASV Drassburg
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۱
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۶:۳۰
Helsingborgs IF
۱
۲
Mjallby AIF
Finished
۱۶:۳۰
Wiener Viktoria
۳
۲
Langenrohr
Finished
۱۶:۳۰
Austria Klagenfurt
۳
۱
SK Treibach
Finished
۱۶:۳۰
TUS Koblenz
۱
۲
FSV Frankfurt
Finished
۱۶:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۰
۰
Seattle Sounders
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۰
۴
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
Opatija
۰
۲
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۷:۰۰
SC Kriens
۴
۲
FC Langenthal
Finished
۱۷:۰۰
FC Kuressaare
۲
۱
Tartu Kalev
Finished
۱۷:۰۰
SV Ried
۲
۲
SKN St. Polten
Finished
۱۷:۰۰
Deutschlandsberger SC
۱
۵
Grazer AK 1902
Finished
۱۷:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۱
۲
FK Rubin Kazan
Finished
۱۷:۳۰
Stal Rzeszow
۰
۰
Wisla Pulawy
inprogress
۱۸:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۲
۱
FC Hegelmann Litauen Kaunas
inprogress
۱۸:۳۰
FC Gareji
۰
۱
FC Samtredia
inprogress
۱۸:۳۰
Orgryte IS
۱
۱
IK Oddevold
inprogress
۱۸:۳۰
FC Flora Tallinn II
۱
۱
JK Nomme United
inprogress
۱۹:۰۰
Shamrock Rovers FC
۰
۰
Wexford FC
inprogress
۱۹:۳۰
PK-35
-
-
KäPa/PuLe
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
SV Darmstadt 98
۲
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Heidenheim 1846
۲
۰
FC Hansa Rostock
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel
۲
۱
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۵:۳۰
  Panama Liga Prom
San Francisco FC Reserves
۱
۲
Udelas FC
Finished
۰۱:۳۰
  South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns FC
۲
۰
Sekhukhune United
Finished
۱۷:۰۰
Moroka Swallows
۰
۰
Supersport United
inprogress
۱۹:۰۰
  Chile Primera Division
Nublense
۳
۲
Magallanes Santiago
Finished
۰۱:۰۰
Union La Calera
۳
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۳:۳۰
Coquimbo Unido
۱
۱
Palestino Santiago
inprogress
۱۸:۳۰
  Hong Kong Premier League
Southern District Rsa
۲
۱
Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Resources Capital FC
۰
۵
Kitchee
Finished
۱۳:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
Dibba AL Fujairah
۰
۱
Al Jazira
Finished
۱۶:۴۵
Al Wahda
۱
۰
Al Wasl
inprogress
۱۹:۳۰
Al Bataeh
۲
۲
Ittihad Kalba
Finished
۱۶:۴۵
  Spain LaLiga 2
Granada CF
۲
۰
FC Andorra
inprogress
۱۸:۴۵
  Netherlands Eredivisie
PSV Eindhoven
۱
۰
Go Ahead Eagles
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Arucas CF
۲
۰
CF Estrella
Finished
۰۰:۳۰
UD Ibarra
۰
۰
CD La Cuadra-Union Puerto
inprogress
۱۸:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
۰
۰
UD San Fernando
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Real Pilar
۰
۱
Deportivo Laferrere
Finished
۰۲:۳۰
Sportivo Italiano
۰
۰
CA Atlas
Finished
۰۲:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persita Tangerang
۰
۰
Persis Solo
Finished
۱۱:۳۰
Bhayangkara Surabaya United
۱
۱
Dewa United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Primera Division Women
Levante UD (W)
۲
۱
Alhama CF (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Villarreal (W)
۱
۰
Deportivo Alaves (W)
Finished
۱۴:۳۰
Real Betis (W)
۱
۳
Madrid CFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Defensa y Justicia
۲
۴
Atletico Huracan
Finished
۰۴:۰۰
Rosario Central
۱
۰
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۴۵
  Japan Empress's Cup Women
NTV Beleza (W)
۴
۰
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Belgium First Division A
KV Kortrijk
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Oud-Heverlee Leuven
-
-
K. Sint-Truidense
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
KVC Westerlo
۲
۰
KV Mechelen
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۰
۰
Santos Laguna (W)
Finished
۰۴:۳۵
  Thailand Thai League 1
Bangkok United
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۴:۳۰
Muang Thong United
۳
۰
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۰۰
Prachuap FC
۱
۱
Port F.C.
Finished
۱۵:۳۰
Nong Bua Pitchaya FC
۱
۲
Chiangrai United FC
Finished
۱۶:۰۰
  India I-League
Rajasthan United
۱
۲
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۲:۰۰
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۲
۱
MCO Mouloudia Oujda
inprogress
۱۸:۳۰
Maghrib Association Tetouan
۱
۰
Maghreb de Fes
inprogress
۱۸:۳۰
Olympique de Safi
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Costa Rica Primera Division Women
Alajuelense (W)
۱
۱
Sporting FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Dimas Escazu (W)
۴
۰
Municipal Pococi (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Haifa FC
۰
۰
Maccabi Bnei Raina
Finished
۱۶:۳۰
FC Ashdod
۰
۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
inprogress
۱۹:۰۰
Maccabi Netanya
۰
۰
Sektzia Nes Tziona
inprogress
۱۹:۳۰
  Israel National League U19
Maccabi Herzliya U19
۲
۰
Hakoah Amidar Ramat Gan U19
Finished
۱۰:۰۰
Maccabi Petach Tikva U19
۱
۱
Hapoel Hod Hasharon U19
Finished
۱۱:۰۰
Maccabi Petach Tikva U19
۱
۲
Ashdod U19
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Tel Aviv U19
۳
۱
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Yaffo Kabilio U19
۰
۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Finished
۱۳:۰۰
Beitar Ness Toubruk U19
۲
۰
Hapoel Herzliya U19
Finished
۱۲:۳۰
Tzeirei Kafr Kanna U19
۱
۲
FC Nesher U19
Finished
۱۵:۳۰
Bnei Sakhnin FC U19
۲
۴
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Netanya U19
۳
۱
Hapoel Rishon Lezion U19
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۱
۱
SC Newe Yosef U19
Finished
۱۵:۳۰
Sektzia Nes Tziona FC U19
۸
۰
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
Finished
۱۶:۰۰
Ashdod Rafi Elbaz U19
۲
۱
Shimshon Tel Aviv Raya U19
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
۲
۰
Hapoel Ironi Acre U19
Finished
۱۲:۰۰
Hapoel Ramat Gan U19
۲
۰
Beitar Jerusalem U19
Finished
۱۲:۴۵
Hapoel Haifa U19
۱
۶
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۳:۲۰
  Africa African Nations Championship
Madagascar
۱
۰
Mozambique
inprogress
۱۹:۳۰
  England National League
Notts County
۱
۰
Halifax Town
inprogress
۱۸:۳۰
York City FC
۰
۲
Maidenhead United
inprogress
۱۸:۳۰
Barnet
۱
۰
Chesterfield
inprogress
۱۸:۳۰
Southend United
۰
۱
Eastleigh
inprogress
۱۸:۳۰
Torquay United
۰
۰
Maidstone Utd
inprogress
۱۸:۳۰
Dorking Wanderers
۰
۱
Solihull Moors
inprogress
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۰
۱
Bromley
inprogress
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۱
Oldham Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Altrincham
۰
۲
Boreham Wood FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۰
۱
Yeovil Town
inprogress
۱۸:۳۰
Wealdstone FC
۱
۰
Gateshead
inprogress
۱۸:۳۰
  Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings
۳
۱
Sheikh Russell KC
Finished
۱۲:۳۰
Fortis Limited
۱
۱
Bangladesh Police Club
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico U20 League
Tijuana U20
۰
۱
Pumas UNAM U20
Finished
۰۳:۱۵
Club America de Mexico U20
۱
۱
Mazatlan U20
inprogress
۱۸:۳۰
Juarez U20
۰
۱
Chivas Guadalajara U20
inprogress
۱۹:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Corsarios de Campeche
۰
۰
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۰۰:۳۰
  Italy Serie B
Cosenza
۱
۰
AC Parma
Finished
۱۶:۳۰
Bari
۰
۲
AC Perugia
Finished
۱۶:۳۰
Genoa
۰
۰
Pisa
inprogress
۱۸:۴۵
FC Sudtirol Bolzano
۲
۱
Reggina
Finished
۱۶:۳۰
SSC Venezia
۱
۱
Cittadella
Finished
۱۶:۳۰
Brescia
۰
۱
Calcio Como
Finished
۱۶:۳۰
Ternana
۲
۱
Modena
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Coras de Nayarit FC
۱
۰
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۷:۰۰
Inter Playa del Carmen
۲
۲
Deportiva Venados
Finished
۰۲:۳۰
Tecos
۲
۰
Halcones de Zapopan
Finished
۰۴:۳۰
Correcaminos II
۱
۰
CD Inter Queretaro
inprogress
۱۹:۳۰
Leones Negros UDG II
-
-
Los Cabos United
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Tuzlaspor
۲
۳
Sakaryaspor
Finished
۱۴:۰۰
Pendikspor
۰
۱
Genclerbirligi SK
inprogress
۱۹:۳۰
Altinordu SK
۱
۱
Boluspor
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Bayern Munich U19
۱
۱
FC Ingolstadt 04 U19
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary NB I
Kisvarda FC
۲
۲
Paksi FC
Finished
۱۷:۰۰
Debreceni VSC
۱
۰
Zalaegerszegi TE
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Crotone U19
۲
۴
SS Monopoli 1966 U19
Finished
۱۳:۱۵
Reggina U19
۱
۲
US Salernitana U19
Finished
۱۳:۳۰
Lazio U19
۱
۱
Ascoli U19
Finished
۱۷:۰۰
AC FeralpiSalo U19
۱
۱
Brescia U19
Finished
۱۷:۰۰
Alessandria U19
۱
۱
Monza U19
Finished
۱۷:۰۰
Genoa U19
۰
۰
Parma U19
Finished
۱۶:۳۰
Pescara U19
۲
۱
Viterbese Castrense U19
Finished
۱۷:۳۰
Padova U19
۰
۱
Venezia FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Como U19
۱
۰
Reggiana U19
Finished
۱۷:۰۰
Spezia U19
۳
۰
Ternana U19
Finished
۱۳:۳۰
Cosenza Calcio U19
-
-
Benevento Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
Cittadella U19
۱
۲
LR Vicenza U19
Finished
۱۷:۰۰
Imolese U19
۱
۲
Virtus Entella U19
Finished
۱۷:۰۰
Albinoleffe U19
۰
۲
Cremonese U19
Finished
۱۷:۰۰
Perugia U19
۴
۰
AC Pisa U19
Finished
۱۷:۰۰
Spal U19
۳
۰
Pordenone U19
Finished
۱۷:۰۰
  Croatia HNL
NK Sibenik
۱
۲
HNK Rijeka
Finished
۱۷:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
۰
۰
NK Lokomotiva Zagreb
inprogress
۱۹:۴۰
  Bahrain Premier League
Al Hidd
۰
۰
Budaiya
inprogress
۱۸:۳۰
Al-Muharraq
-
-
Sitra
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Al Riffa
۳
۱
Al Khalidiya
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Mineiro 1
Cruzeiro MG
۱
۱
Athletic Club MG
Finished
۱۷:۰۰
  Switzerland Super League
FC Lugano
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al Akhdoud
۰
۰
Al-Quadisiya
Finished
۱۶:۲۵
Al Sahel
۰
۰
Al Jabalain
Finished
۱۵:۵۰
Al-Orubah
۲
۰
Al-Shoalah
Finished
۱۶:۲۵
Al Qaisumah
۰
۲
Al Ahli Jeddah
Finished
۱۶:۱۵
  Syria Syrian Premier League
Al-Jaish
۲
۰
Al-Taliya
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 2
Chiangmai United FC
۱
۰
Raj Pracha
Finished
۱۴:۰۰
Krabi FC
۳
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Si United
۵
۱
Ranong United
Finished
۱۵:۰۰
Customs United FC
۱
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۵:۳۰
Kasetsart
۲
۱
Trat FC
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Torku Konyaspor U19
۲
۰
Boluspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Kasimpasa U19
۲
۲
Besiktas JK U19
Finished
۱۲:۳۰
Galatasaray U19
۵
۰
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۳:۳۰
Bursaspor U19
۱
۱
Yeni Malatyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Umraniyespor U19
۳
۴
Trabzonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Altay U19
۱
۰
Kocaelispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Genclerbirligi U19
۲
۲
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Bandirmaspor U19
۲
۰
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Fenerbahce SK U19
۲
۴
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۳:۳۰
Antalyaspor U19
۰
۱
Sivasspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Keciorengucu U19
۱
۱
Samsunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Afjet Afyonspor U19
۱
۱
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Hatayspor U19
۱
۰
Alanyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Manisa U19
۲
۱
Tuzlaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Adana Demirspor U19
۳
۱
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep BB U19
۳
۲
Goztepe SK U19
Finished
۱۵:۳۰
Eskisehirspor U19
۱
۰
Erokspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Kayserispor U19
۲
۳
Istanbulspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Balikesirspor U19
۲
۱
Erzurum BB U19
Finished
۱۲:۳۰
  Kenya League Women
Ulinzi Starlets (W)
۰
۱
Wadadia (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Algeria U19 League
ES Ben Aknoun U19
۵
۱
ES Setif U19
Finished
۱۱:۳۰
Hamra Annaba U19
۲
۱
JSM Skikda U19
Finished
۱۱:۳۰
MC Saida U19
۱
۲
ES Mostaganem U19
Finished
۱۱:۳۰
USM Alger U19
۶
۱
JS Kabylie U19
Finished
۱۱:۳۰
ASM Oran U19
۳
۰
MC El Bayadh U19
Finished
۱۱:۳۰
CR Temouchent U19
۱
۳
GC Mascara U19
Finished
۱۱:۳۰
  Thailand Thai League 3
Yasothon FC
۳
۲
Surin Khongcheemoon FC
Finished
۱۲:۰۰
Khonkaen FC
۱
۰
Krua-Napat Ubon
Finished
۱۴:۳۰
Banbueng FC
۱
۲
Pluakdaeng United FC
Finished
۱۲:۰۰
Lopburi City FC
۲
۰
Assumption United
Finished
۱۲:۰۰
Chanthaburi FC
۱
۰
Marine Corps FC
Finished
۱۳:۳۰
STK Muangnont
۱
۱
Royal Thai Air Force FC
Finished
۱۲:۳۰
Royal Thai Siam Navy FC
۰
۱
Pattaya Dolphins
Finished
۱۴:۳۰
Saraburi Utd
۰
۱
Chainat United FC
Finished
۱۲:۰۰
  World Friendly Club Matches Women
UJ Krakow (W)
۲
۱
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۴:۰۰
AC Sparta Prague (W)
۲
۰
SKN St. Polten (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
PAOK B
۰
۱
Panserraikos
Finished
۱۵:۱۵
Iraklis Larisas
۱
۰
Panathinaikos II
Finished
۱۶:۱۵
  Northern Ireland Premiership
Cliftonville FC
۲
۰
Ballymena United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Portadown FC
۱
۳
Linfield FC
inprogress
۱۸:۳۰
Carrick Rangers
۰
۰
Glenavon FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dungannon Swifts
۰
۱
Coleraine FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Egypt Premier League
Al Masry Club
۰
۲
Pharco
inprogress
۱۸:۳۰
  Turkey League Women
Fomget GSK (W)
۲
۱
Konak Belediyesi (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Siena 1904
۱
۱
Olbia Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Carrarese
۰
۱
US Alessandria 1912
Finished
۱۷:۰۰
San Donato Tavarnelle
۰
۳
AC Reggiana 1919
Finished
۱۷:۰۰
ACD Virtus Entella
۰
۰
Gubbio
Finished
۱۷:۰۰
Fiorenzuola
۱
۲
Imolese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AC Ancona
-
-
Vis Pesaro 1898
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
ASD Torres
۱
۱
Recanatese
Finished
۱۷:۰۰
Unione Sportiva Fermana
-
-
Aquila 1902 Montevarchi
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Rimini Calcio
-
-
Lucchese Libertas
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
US Pontedera 1912
-
-
Cesena FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  South Africa Diski Challenge
Royal AM Reserves
۲
۰
Moroka Swallows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Orlando Pirates Reserves
۲
۰
Richards Bay Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  England League One
Charlton Athletic FC
۱
۲
Bolton Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
Burton Albion
۲
۰
Oxford United
inprogress
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۴
۰
Bristol Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Milton Keynes Dons FC
۰
۱
Exeter City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Lincoln City
۰
۰
Cambridge United
inprogress
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۰
۰
Port Vale
inprogress
۱۸:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۱
Forest Green Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Peterborough United
۲
۰
Portsmouth
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Lecco U19
۰
۰
Olbia U19
Finished
۱۷:۰۰
Catanzaro Calcio 2011 U19
۰
۱
Virtus Francavilla U19
Finished
۱۷:۰۰
Palermo U19
۱
۰
Juve Stabia U19
Finished
۱۷:۰۰
Modena U19
۱
۲
Sudtirol U19
Finished
۱۷:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 16
FC Santiago
۶
۰
San Nicolas FC
Finished
۰۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
CF Juventud Laguna U19
۰
۰
San Jose U19
Finished
۱۵:۳۰
CD Maspalomas U19
۱
۰
CD Las Longueras U19
Finished
۱۴:۳۰
UD Ibarra U19
۱
۲
AD Huracan U19
Finished
۱۵:۳۰
  France Coupe de France Women
Olympique Lyonnais (W)
۱
۰
Montpellier (W)
inprogress
۱۸:۳۰
FC Girondins de Bordeaux (W)
۳
۰
Metz (W)
Finished
۱۷:۰۰
Dijon FC (W)
۰
۲
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۷:۰۰
Fleury 91 FC (W)
۱
۰
Le Havre (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Romania Liga I
SC FC Petrolul Ploiesti
۱
۰
Chindia Targoviste
inprogress
۱۸:۳۰
FC UTA Arad
۱
۲
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۶:۰۰
  England National League South
Ebbsfleet United FC
۱
۱
Concord Rangers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bath City
۰
۰
Farnborough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Oxford City FC
۲
۰
Weymouth FC
inprogress
۱۸:۳۰
Havant & Waterloville FC
۰
۰
Hampton & Richmond Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Worthing FC
۳
۰
Dartford FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dulwich Hamlet FC
۱
۰
Eastbourne Borough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
۰
۰
Braintree Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۰
۱
Welling United
inprogress
۱۸:۳۰
Taunton Town
۰
۱
St. Albans City
inprogress
۱۸:۳۰
Hungerford Town
۱
۰
Chippenham Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۰
۰
Dover Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cheshunt FC
۱
۱
Slough Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
  France Ligue 2
AS St. Etienne
۲
۳
FC Sochaux
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie A Women
Fiorentina (W)
۲
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۷:۳۰
AC Milan (W)
۱
۴
Internazionale Milano (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Finland Liigacup, Group A
FC Lahti
۰
۲
FC Honka Espoo
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Dibba Al-Hisn
۱
۲
Al Rams
Finished
۱۶:۴۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۰
۲
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۳۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
۱
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Antalya Kestelspor
۰
۰
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
۱
۰
Kusadasispor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
San Felix U19
۲
۱
RC Recreativo Huelva U19
Finished
۱۴:۳۰
San Roque Balompie U19
۳
۲
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۵:۳۰
Seneca U19
۱
۱
Calavera CF U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece U19 Super League
Lamia U19
۲
۰
Ionikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Asteras Tripolis U19
۲
۱
Panathinaikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Volos NPS U19
۱
۳
Panaitolikos U19
Finished
۱۳:۳۰
PAS Giannina U19
۲
۱
Atromitos U19
Finished
۱۳:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Karsiyaka SK
۲
۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
Finished
۱۴:۳۰
Catalcaspor
۱
۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Inegolspor
۱
۱
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Ankaraspor
۱
۲
Isparta 32 Spor
Finished
۱۴:۳۰
  Zambia Super League
Prison Leopards
۲
۰
Buildcon FC
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۱
۱
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
Nkwazi
۰
۱
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
۱
۰
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
FC MUZA
۰
۰
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Green Eagles
۲
۲
NAPSA Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Lumwana Radiants
۱
۱
Zesco United
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۳
۳
Chambishi FC
Finished
۱۶:۳۰
  Kuwait Emir Cup
Al Fahaheel FC
۱
۲
Al-Qadsiya
Finished
۱۷:۰۰
Kazma
-
-
Burgan SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Oeste Itapolis
۰
۰
Comercial SP
Finished
۱۷:۳۰
  England National League North
Brackley Town FC
۳
۰
Gloucester City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Blyth Spartans FC
۰
۲
Buxton
inprogress
۱۸:۳۰
Bradford Park Avenue
۰
۰
Chorley
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Fylde
۱
۰
Chester FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hereford FC
۱
۱
Banbury United FC
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Telford United
۱
۱
Southport FC
inprogress
۱۸:۳۰
Curzon Ashton
۴
۱
Farsley Celtic F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
Peterborough Sports
۰
۱
Kidderminster Harriers
inprogress
۱۸:۳۰
Boston United FC
۱
۲
Scarborough Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Leamington FC
۰
۱
Kings Lynn
inprogress
۱۸:۳۰
Alfreton Town FC
۱
۰
Kettering Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Darlington
۳
۱
Spennymoor Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Wales Cymru South
Llanelli AFC
۱
۱
Barry Town FC
inprogress
۱۸:۰۰
Carmarthen Town
۴
۳
Cwmbran Celtic
Finished
۱۷:۳۰
Llantwit Major
۴
۱
Pontardawe Town FC
Finished
۱۷:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Widzew Lodz
-
-
Pogon Szczecin
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Warta Poznan
۱
۱
Rakow Czestochowa
Finished
۱۷:۳۰
  England League Two
Crawley Town
۳
۰
Salford City
inprogress
۱۸:۳۰
Barrow FC
۰
۱
Northampton Town
inprogress
۱۸:۳۰
Hartlepool United
۰
۱
Colchester United
inprogress
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۰
۰
Leyton Orient
inprogress
۱۸:۳۰
Harrogate Town
۰
۱
Sutton United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Rochdale
۰
۱
Carlisle United
inprogress
۱۸:۳۰
Swindon Town
۲
۳
Gillingham
inprogress
۱۸:۳۰
Mansfield Town
۲
۱
Doncaster Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۰
Stockport
inprogress
۱۸:۳۰
  England Northern Premier League
Stalybridge Celtic FC
۲
۰
Gainsborough Trinity
inprogress
۱۸:۳۰
Belper Town
۰
۱
Bamber Bridge
inprogress
۱۸:۳۰
Warrington Rylands
۱
۰
Liversedge
inprogress
۱۸:۳۰
Morpeth Town
۰
۰
Radcliffe Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Lancaster City
۱
۰
Matlock Town
inprogress
۱۸:۳۰
Whitby Town
۱
۱
Nantwich Town
inprogress
۱۸:۳۰
Marine
۰
۰
Ashton United
inprogress
۱۸:۳۰
Guiseley
۱
۲
Hyde United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Atherton Collieries
۰
۱
South Shields
inprogress
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۱
۰
Warrington Town
inprogress
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۱
۰
Marske Utd FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Premiership
Glasgow Rangers FC
۲
۰
St. Johnstone
inprogress
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۱
۰
Motherwell
inprogress
۱۸:۳۰
Ross County
۳
۰
Kilmarnock
inprogress
۱۸:۳۰
Hibernian FC
۳
۰
Aberdeen FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Danok Bat U19
۲
۴
Osasuna U19
Finished
۱۵:۱۵
  India Indian Super League
ATK Mohun Bagan AC
۲
۰
Odisha
Finished
۱۷:۳۰
Bengaluru FC
۳
۱
Chennaiyin FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga West
FC Bocholt 1900
۰
۱
Fortuna Koln
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Kiyovu Sport
۲
۳
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Musanze FC
۰
۱
Rutsiro FC
Finished
۱۶:۳۰
Rwamagana City
۱
۰
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۱
۱
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۰
۳
Gasogi Utd
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
Gimnasia La Plata Reserves
۱
۰
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Lanus Reserves
۳
۱
Colon Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۳
۱
Rosario Central Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Defensores de Belgrano Reserves
۰
۱
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Deportivo CDH
۰
۱
Atlético Pachuca
Finished
۰۱:۳۰
  Scotland League One
Clyde FC
۱
۱
Dunfermline
inprogress
۱۸:۳۰
Peterhead
۱
۱
Queen of the South
inprogress
۱۸:۳۰
FC Edinburgh
۰
۲
Falkirk FC
inprogress
۱۸:۳۰
Montrose
۲
۱
Kelty Hearts
inprogress
۱۸:۳۰
Airdrieonians FC
۴
۰
Alloa Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal U19 Championship
Leixoes U19
۲
۰
Lusitania Lourosa U19
inprogress
۱۸:۳۰
Sporting Lisbon U19
۰
۰
SL Benfica U19
inprogress
۱۸:۳۰
Anadia FC U19
۱
۰
Vitoria Guimaraes U19
inprogress
۱۸:۳۰
Estoril U19
۱
۰
Vilafranquense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Torreense U19
۰
۱
Alverca U19
inprogress
۱۸:۳۰
SC Lamego U19
۰
۲
Penafiel U19
inprogress
۱۸:۳۰
AC Marinhense U19
۲
۱
Clube Condeixa U19
inprogress
۱۸:۳۰
Sporting Braga U19
۰
۱
Gondomar U19
inprogress
۱۸:۳۰
FC Paços de Ferreira U19
۲
۲
CD Tondela U19
inprogress
۱۸:۳۰
Varzim U19
۲
۱
Marinhas FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
Trofense U19
۰
۲
Merelinense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Casa Pia AC U19
۱
۰
Nacional Madeira U19
inprogress
۱۸:۳۰
União de Leiria U19
۰
۰
CD Mafra U19
inprogress
۱۸:۳۰
Porto U19
۱
۱
Vizela U19
inprogress
۱۸:۳۰
AD Limianos U19
۲
۰
SC Mirandela U19
inprogress
۱۸:۳۰
Amarante U19
۲
۲
Vilaverdense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Belenenses U19
۱
۲
Academica de Coimbra U19
inprogress
۱۸:۳۰
Rio Ave U19
۲
۰
Gil Vicente U19
inprogress
۱۸:۳۰
Famalicao U19
۰
۰
Boavista U19
inprogress
۱۸:۳۰
Nogueirense U19
۱
۱
Valadares Gaia FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۱
۰
Vitoria Setubal U19
inprogress
۱۸:۳۰
Feirense U19
۵
۱
Padroense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Sousense U19
۰
۱
SC Espinho U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
Annan Athletic
۲
۰
East Fife
inprogress
۱۸:۳۰
Stirling Albion
۱
۰
Stranraer
inprogress
۱۸:۳۰
Stenhousemuir
۱
۰
Elgin City
inprogress
۱۸:۳۰
Dumbarton
۱
۰
Bonnyrigg Rose
inprogress
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
۰
۱
Forfar Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
  Saudi Arabia U19 League
Al Wahda Mecca U19
۲
۰
Al Taawon Buraidah U19
Finished
۱۶:۳۵
  England Championship
Coventry City FC
۱
۰
Huddersfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۲
۰
Watford FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hull City AFC
۱
۰
Queens Park Rangers FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Vitoria Setubal
۰
۱
Moncarapachense
inprogress
۱۹:۳۰
Real SC Queluz
۰
۱
Sporting CP B
inprogress
۱۸:۳۰
Amora FC
۱
۰
Oliveira Hospital
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CF Trival Valderas Alcorcon
۰
۲
Cuc Villalba
inprogress
۱۹:۳۰
RSD Alcala Henares
۰
۱
Ursaria
inprogress
۱۸:۴۵
  Netherlands Tweede Divisie
OFC Oostzaan
۲
۳
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۷:۰۰
SV Spakenburg
۱
۱
Kozakken Boys
Finished
۱۷:۳۰
Amsterdam FC
۲
۱
Tielse EC
Finished
۱۷:۳۰
Noordwijk
۲
۱
Koninklijke HFC
Finished
۱۷:۰۰
Excelsior Maassluis
۰
۱
FC Lisse
Finished
۱۷:۰۰
Volendam Reserves
۲
۱
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Quick Boys
۱
۱
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۳۰
Scheveningen
۱
۳
Katwijk
Finished
۱۷:۰۰
De Treffers
-
-
IJsselmeervogels
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
Osasuna (W)
۰
۱
Deportivo La Coruna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B (W)
۰
۱
Eibar (W)
Finished
۱۵:۰۰
CD Juan Grande (W)
۰
۰
Fundacion Albacete (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany 3.Liga
Hallescher FC
۰
۲
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
MSV Duisburg
۱
۲
VfL Osnabruck
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen
۱
۱
VfB Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Bayreuth
۱
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
SC Verl 1924
۲
۰
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۰
۰
SC Freiburg II
Finished
۱۶:۳۰
  Wales League Cup
Connah's Quay Nomads
۰
۱
Bala Town
Finished
۱۶:۱۵
  Belgium Super League Women
AA Gent (W)
۱
۴
Standard Liege (W)
Finished
۱۶:۰۰
Club Brugge (W)
۴
۱
Eendracht Aalst (W)
inprogress
۱۸:۴۵
  Cyprus 2. Division
Ermis Aradippou
۰
۰
Olympiada Lympion
Finished
۱۶:۰۰
Digenis Ypsonas
۳
۱
PAEEK
Finished
۱۶:۰۰
Ayia Napa
۰
۱
Anagennisi Deryneia
Finished
۱۶:۰۰
Peyia 2014
-
-
Omonia 29th May
Finished
۱۶:۰۰
Achyronas Onisillos
۰
۰
Omonia FC Aradippou
Finished
۱۶:۰۰
Othellos Athienou
۲
۳
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf
۳
۳
FC Suderelbe
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
۰
۲
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
RSV Eintracht 1949
۱
۱
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۵:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۲
۰
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division Women
Atletico Madrid B (W)
۱
۱
Torrelodones FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
CD Femarguin (W)
۲
۰
Fundacion CD Tenerife (W)
Finished
۱۶:۱۵
  Finland Liigacup, Group B
AC Oulu
۰
۰
Ilves
Finished
۱۶:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۰
۰
FC Haka Valkeakoski
inprogress
۱۹:۱۵
Seinäjoen Jalkapallokerho
۰
۱
KuPS Kuopio
Finished
۱۶:۱۵
  Italy Serie B Women
Hellas Verona (W)
۱
۱
Ravenna (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CD Manacor
-
-
Constancia
inprogress
۱۹:۰۰
Binissalem
۰
۱
FC Inter Manacor
inprogress
۱۸:۳۰
Poblense
۲
۰
SD Portmany
inprogress
۱۹:۰۰
Santanyi
-
-
CF Platges de Calvia
inprogress
۱۹:۳۰
PE Sant Jordi
-
-
CE Andratx
inprogress
۱۸:۳۰
UD Collerense
-
-
CE Mercadal
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Northern Ireland Championship 1
Institute FC Londonderry
۱
۱
FC Ards
inprogress
۱۸:۳۰
Ballyclare
۰
۲
Knockbreda Parish
inprogress
۱۸:۳۰
Warrenpoint Town
۲
۰
Newington FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ballinamallard United
۰
۱
Loughgall
inprogress
۱۸:۳۰
Harland and Wolff Welders
۳
۰
Dergview
inprogress
۱۸:۳۰
Dundela
۰
۲
Annagh United
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Lowland League
Civil Service Strollers
۰
۰
Bo'ness United FC
inprogress
۱۸:۳۰
East Kilbride
۲
۲
Celtic B
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Championship
Partick Thistle
۰
۱
Hamilton Academicals FC
inprogress
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۲
۱
Inverness Caledonian Thistle
inprogress
۱۸:۳۰
Dundee FC
۰
۰
Queen's Park
inprogress
۱۸:۳۰
Greenock Morton
۱
۱
Arbroath
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Valle de Egues
۲
۰
CF Ardoi
inprogress
۱۸:۱۵
CD Pamplona
۰
۰
Burlades
inprogress
۱۸:۳۰
CD Alesves
-
-
UDC Txantrea
inprogress
۱۸:۳۰
CD Cortes
-
-
CD Beti Onak
inprogress
۱۸:۳۰
CD Cantolagua
-
-
Oberena
inprogress
۱۹:۰۰
SD Lagunak
-
-
Club Deportivo Huarte
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
Atletico de Madrid III (W)
۲
۱
Madrid CFF III (W)
Finished
۱۷:۳۰
Real Sociedad B (W)
۱
۰
Oiartzun KE (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Ireland Munster Senior Cup
Ringmahon Rangers
۳
۳
Treaty United
inprogress
۱۷:۳۰
  Scotland Highland League
Deveronvale
۰
۶
Brora Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Nairn County
۲
۰
Lossiemouth F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Baniyas SC U21
۱
۳
Khor Fakkan U21
Finished
۱۶:۴۵
Ajman Club U21
۱
۱
Al Ain U21
Finished
۱۶:۴۵
Shabab Al Ahli Dubai U21
۳
۳
Al Sharjah SC U21
Finished
۱۶:۴۵
Al Dhafra U21
۴
۰
Al Nasr U21
Finished
۱۶:۴۵
  Malta Challenge League
Qrendi FC
۰
۱
Mqabba FC
Finished
۱۶:۳۰
Lija Athletic
۰
۱
Marsa FC
Finished
۱۶:۳۰
Zejtun Corinthians FC
۰
۱
Sliema Wanderers FC
inprogress
۱۹:۰۰
Vittoriosa Stars
۰
۰
Swieqi United FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Egypt Egypt Cup
Petrojet
۱
۲
El Sharkia SC
Finished
۱۵:۳۰
  Rwanda League Women
Kamonyi FC (W)
۴
۲
Youvia WFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
IPM (W)
۰
۲
ES Mutunda (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC Oberlausitz Neugersdorf
۰
۱
SC Freital
Finished
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۶
۲
SV Blau-Weiss Zorbau
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۱
۰
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Sevilla C
۳
۰
Club Atletico Espeleno
Finished
۱۵:۰۰
AD Ceuta FC B
-
-
Bollullos CF
inprogress
۱۹:۰۰
  Kenya Premier League
Kariobangi Sharks
۱
۱
Bidco United
Finished
۱۳:۳۰
Ulinzi Stars
۱
۲
Nzoia Sugar United
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Police FC
۳
۰
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Wazito FC
۱
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۱
۵
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
Posta Rangers FC
۱
۱
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۲
۲
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۴:۳۰
  Finland Ykkoscup
FF Jaro
۰
۱
SJK Akatemia
Finished
۱۶:۴۵
HIFK
۰
۱
IF Gnistan Helsinki
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Serra FC ES
۱
۲
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Merthyr Town
۴
۰
Salisbury FC
inprogress
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
۰
۱
Truro City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bracknell Town F.C.
۲
۱
Winchester City
inprogress
۱۸:۳۰
North Leigh FC
۲
۰
Hartley Wintney
inprogress
۱۸:۳۰
Yate Town FC
۰
۰
Tiverton Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Metropolitan Police FC
۰
۰
Hanwell Town
inprogress
۱۸:۳۰
Gosport Borough FC
۰
۲
Hayes & Yeading FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dorchester Town FC
۱
۱
Swindon Supermarine
inprogress
۱۸:۳۰
Plymouth Parkway
۴
۰
Poole Town F.C
inprogress
۱۸:۳۰
Beaconsfield Town
۴
۱
Chesham United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hendon FC
۱
۰
Harrow Borough FC
inprogress
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One West
Kidsgrove Athletic
۰
۰
Skelmersdale United
inprogress
۱۸:۳۰
Workington AFC
۱
۰
Newcastle Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Pevidem SC
۰
۰
GD Braganca
inprogress
۱۸:۳۰
  England Southern League Division One South
Bideford AFC
۱
۰
Slimbridge Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
  Palestine West Bank League
Jabal Al Mukaber
-
-
Islami Qalqilya
inprogress
۱۹:۳۰
Thagafi Tulkarm
-
-
Al Khalil
Finished
۱۷:۳۰
Shabab Alsamu
۰
۰
Markz Balata
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Atzeneta
۱
۱
Castellon B
inprogress
۱۸:۳۰
CF Gandia
۰
۰
Patacona FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Malta Premier League
Mosta FC
۰
۰
Pieta Hotspurs FC
inprogress
۱۸:۴۵
Gzira United FC
۲
۰
Hibernians Paola FC
Finished
۱۶:۳۰
Birkirkara FC
۲
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Zebbug Rangers FC
۱
۰
Gudja United
inprogress
۱۸:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Aurrera de Vitoria
-
-
San Ignacio
inprogress
۱۹:۰۰
SCD Durango
۰
۰
Pasaia KE
inprogress
۱۹:۳۰
Touring Ke
۰
۲
CD Vitoria
inprogress
۱۹:۰۰
Anaitasuna
-
-
SD Leioa
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Espanyol U19
۱
۰
Girona U19
inprogress
۱۹:۳۰
  England Isthmian League Premier
Cray Wanderers FC
۲
۲
Lewes FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bowers & Pitsea
۱
۰
Potters Bar Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Haringey Borough
۱
۰
Hastings United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۲
۱
Herne Bay
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۱
Aveley
inprogress
۱۸:۳۰
Horsham FC
۲
۰
Billericay Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Kingstonian FC
۰
۳
Bishop's Stortford
inprogress
۱۸:۳۰
Corinthian Casuals
۱
۱
Bognor Regis Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Margate FC
۲
۰
Wingate & Finchley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Brightlingsea Regent
۱
۲
Folkestone Invicta FC
inprogress
۱۸:۳۰
Enfield Town
۲
۰
Carshalton Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Medeama
۰
۱
Hearts of Oak
inprogress
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One Midlands
Loughborough Dynamo FC
۲
۱
Sporting Khalsa FC
inprogress
۱۸:۳۰
  France National 2, Group B
ASM Belfort
۱
۱
SAS Epinal
inprogress
۱۸:۳۰
Reims II
۰
۰
Wasquehal
inprogress
۱۹:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Hednesford Town
۱
۲
Alvechurch
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Rushden And Diamonds
۰
۱
Stratford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Kings Langley FC
۰
۱
Barwell FC
inprogress
۱۸:۳۰
Nuneaton Town FC
۰
۰
Stourbridge FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۰
۰
Bedford Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Basford Utd
۱
۲
Tamworth FC
inprogress
۱۸:۳۰
Mickleover Sports
۱
۰
Rushall Olympic
inprogress
۱۸:۳۰
Ilkeston FC
۱
۰
Coalville Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Royston Town
۱
۰
Needham Market
inprogress
۱۸:۳۰
Leiston Football Club
۱
۰
St Ives Town
inprogress
۱۸:۳۰
Redditch United FC
۲
۰
Bromsgrove Sporting
inprogress
۱۸:۳۰
  Wales Premier League
Penybont
۳
۰
Newtown AFC
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
US Gavorrano
۰
۰
ASD Sporting Trestina
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Atletico Uri
۳
۰
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۷:۳۰
  Botswana Premier League
Nico United
-
-
Jwaneng Galaxy FC
inprogress
۱۷:۳۰
Security Systems FC
۲
۰
Mogoditshane Fighters
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Brasiliense
SE Santa Maria
۱
۲
Paranoa EC
Finished
۱۷:۰۰
  South Africa 1st Division
JDR Stars
۱
۱
MM Platinum
Finished
۱۷:۰۰
Polokwane City FC
۱
۰
Magesi FC
Finished
۱۷:۰۰
Black Leopards
۲
۲
University of Pretoria Students
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۰
۰
Hannover 96 II
Finished
۱۶:۰۰
  Lebanon Division 2
Al Egtmaaey Trablos
۱
۰
Al Ahley Saida
Finished
۱۵:۴۵
Al-Mabarrah
۱
۱
Nahda Barelias
Finished
۱۵:۴۵
  Italy Campionato Primavera 4
Taranto U19
۳
۱
Siena U19
Finished
۱۵:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. A
Deportiva Carmelita
۱
۱
AD Sarchi
Finished
۰۵:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Olhanense
۰
۱
Futebol Clube de Serpa
inprogress
۱۸:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Bendel Insurance
۲
۰
Remo Stars
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Valencia CF B
-
-
Terrassa CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Wales Cymru North
Penrhyncoch FC
۲
۱
Holyhead Hotspur
inprogress
۱۸:۰۰
Llanidloes Town
۰
۳
Holywell
Finished
۱۷:۳۰
Chirk AAA
۱
۲
Colwyn Bay
Finished
۱۷:۳۰
Porthmadog
۰
۴
Ruthin Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Guilsfield FC
۱
۲
Conwy Borough
inprogress
۱۸:۰۰
  Brazil Matogrossense
CE Dom Bosco
۱
۱
Uniao Rondonopolis MT
Finished
۱۷:۰۰
  Belgium First Division B
Royal Excelsior Virton
۱
۳
Anderlecht II
inprogress
۱۸:۳۰
  Ghana 1. Division
Kenpong Football Academy
۰
۰
Basake Holy Stars FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
SD Beasain
۰
۱
Izarra
inprogress
۱۸:۳۰
CD Brea
۰
۰
SD Gernika Club
inprogress
۱۹:۰۰
Mutilvera
۱
۰
AD San Juan
inprogress
۱۹:۰۰
Racing Rioja
۰
۰
UD Logrones B
inprogress
۱۹:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Valadares Gaia B (W)
۱
۰
FC Romariz (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Cyprus 1. Division
AEK Larnaca
۲
۰
APOEL Nicosia FC
inprogress
۱۸:۳۰
Doxa Katokopias
-
-
Anorthosis Famagusta
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Burgos Promesas
۱
۰
SD Compostela
inprogress
۱۹:۰۰
Polvorin FC
۰
۰
CF Cristo Atletico
inprogress
۱۹:۱۵
Ourense CF
-
-
Marino de Luanco
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
CD La Almunia
-
-
CD Robres
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
AD Alcorcon B
۱
۰
CD Diocesano
inprogress
۱۸:۳۰
  Burkina Faso Premier League
Etoile Filante Ouagadougou
۱
۰
ASEC Koudougou
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
UD Torre del Mar
۰
۰
Motril CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Gambia Division 2
Kiang West FC
۰
۱
Young Africans Banjul
inprogress
۱۹:۳۰
BST Galaxy
۰
۰
TMT FA
inprogress
۱۹:۳۰
BK Milan
۰
۰
Hart Academy FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Liberia First Division
Invicible Eleven
۰
۰
Nimba United FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
SD Logrones
۰
۰
Real Murcia
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
CF Fuenlabrada
۰
۰
Cultural Leonesa
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Club Rapido de Bouzas
۰
۰
RC Villalbes
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CD Torrijos
۲
۱
Azuqueca
inprogress
۱۸:۳۰
Manchego Ciudad Real CF
۱
۰
Cd Tarancon
inprogress
۱۹:۰۰
Illescas
۰
۰
Atletico Tomelloso
inprogress
۱۹:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
Vibonese Calcio
۰
۲
Catania Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۰
۰
SD Revilla
inprogress
۱۸:۳۰
SD Torina
-
-
UC Cartes
inprogress
۱۸:۴۵
UD Samano
-
-
CD Cayon
inprogress
۱۹:۰۰
UM Escobedo
۰
۰
CD Tropezon
inprogress
۱۹:۰۰
  Burundi Premier League
Magara Young Boys
۲
۱
Bujumbura City
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Super League
Vihiga United
۱
۳
Muranga Seal
Finished
۱۵:۳۰
  Albania First Division
KS Beselidhja Lezhe
۰
۱
KS Korabi
Finished
۱۵:۳۰
KS Burreli
۱
۰
KS Besa Kevaje
Finished
۱۵:۳۰
KF Oriku
-
-
Terbuni Puke
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Tirana
۲
۱
KF Luz i Vogel 2008
Finished
۱۵:۳۰
KF Skenderbeu Korce
۲
۰
KS Lushnja
Finished
۱۵:۳۰
Apolonia Fier
۱
۰
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۵:۳۰
Tomori Berat
۲
۰
KF Turbina Cerrik
Finished
۱۵:۳۰
  Morocco League Women
ASDCT Ain Atiq Temara (W)
۰
۱
WAC Casablanca (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League 2
OF Ierapetras U19
۰
۳
Kalamata U19
Finished
۱۵:۳۰
  Lebanon Premier League
Shabab Al-Ghazieh
۰
۱
Al Bourj
Finished
۱۵:۴۵
AL-Nejmeh SC Beirut
۲
۰
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon League Women
Ngadeu (W)
۰
۲
Ebolowa (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite Two
Tonnerre Yaounde
۳
۰
Foncha Street Of Bamenda
Finished
۱۶:۳۰
Aigle Royal du Moungo
۱
۲
Unisport Bafang (Haut-nkam)
Finished
۱۷:۳۰
Leopard de Douala
۲
۱
Rangers FC of Bafut
Finished
۱۷:۳۰
Dynamo de Douala
۰
۰
Stade FC de Bertoua
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
-
-
UD Llanera
inprogress
۱۸:۳۰
  France National 2, Group A
Racing Club de France
۲
۱
Caen II
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Reykjavik Cup
KR Reykjavik
۱
۱
IR Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
SC Sao Joao Ver
۲
۰
CDC Montalegre
inprogress
۱۸:۳۰
Vilaverdense FC
۰
۲
Felgueiras 1932
inprogress
۱۸:۳۰
Cfc-Cf Canelas 2010
۱
۰
Anadia FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Gibraltar National League
St. Josephs FC
۱
۰
Europa FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. B
Dakkada FC
۱
۲
Rivers United Dolphins
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Ponferradina B
-
-
Real Avila
inprogress
۱۸:۳۰
Atletico Tordesillas
۰
۰
CA Bembibre
inprogress
۱۹:۰۰
Unami Cp
۲
۰
CD Mirandes B
inprogress
۱۹:۰۰
Atletico Astorga CF
۲
۱
SD Almazan
inprogress
۱۹:۰۰
  Switzerland Challenge League
FC Aarau
-
-
FC Thun
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید